Gydymas Invisalign kapomis

Gydymas Invisalign kapomis –  tai ortodontinis gydymas dantis tiesinančiomis kapomis.

Šis gydymo metodas yra mano naujoji aistra jau kelerius metus. Tiesą sakant, į šį  gydymo metodą mane stumtelėjo patys pacientai, kurie ėmė prašyti gydymo kapomis (vietoj gydymo breketais), kurios jau seniai taikomos JAV ir Vakarų Europoje.

Gydymas Invisalign kapų sistema gerokai patobulėjo prieš 5 metus, kai buvo atnaujinta kapų medžiaga bei sukurtos specialios patentuotos programos, leidžiančios gydytojui valdyti ir planuoti gydymo procesą.  Šiuo metu Invisalign yra vienintelė kompanija, leidžianti pačiam gydytojui aktyviai dalyvauti planavime, nes tik gydytojas tiksliai žino, kaip ir kur turi atsidurti dantys, kad rezultatas būtų tinkamas. Kitose kompanijose gydymą paprastai planuoja dantų technikai, tačiau ne visų jų patirtis, vizijos sutampa su gydytojo norais ir žiniomis.

Asmeniškai man, kaip gydytojai, šis faktorius yra labai svarbus, kad galėčiau pati planuoti gydymą ir pasiekti tinkamą ir kokybišką galutinį rezultatą.

Invisalign kompanija investavo bilijoną dolerių į skaitmenines gydymo planavimo technologijas ir naujos kapų medžiagos kūrimą. Invisalign kapos savo medžiagiškumu yra patogios pacientui, pakankamai švelnios ir plonos, lengvai priglunda prie dantų. Šie faktoriai lemia paciento gerokai didesnį komfortą gydymo metu, nei gydymas breketais. Pacientas, nešiodamas Invisalign kapas gali jas lengvai išsiimti kai nori pavalgyti, išsivalyti dantis; vėliau – lengvai įsidėti.

Akivaizdu, šis gydymo metodas sparčiai juda skaitmeninės ortodontijos kryptimi. Mano nuomone gydymas Invisalign kapomis –  yra ortodontijos ateitis.

Daugiau apie gydymą Invisalign kapų sistema skaitykite: http://latkauskiene.lt/invisalign/apie-invisalign/

Galerija